26 вересня в онлайн-форматі відбулась традиційна зустріч студентів-полоністів К-ПНУ, викладачів кафедри слов’янської філології та загального мовознавства з учнями Інформатичного Технікуму міста Торунь (Республіка Польща). Цікаве й корисне спілкування пройшло в рамках щорічних Народових Читань, які цьогоріч були присвячені
Щорічне Народове Читання студентів-полоністів і учнів Інформатичного Технікуму м. Торунь (Польща)
![Щорічне Народове Читання студентів-полоністів і учнів Інформатичного Технікуму м. Торунь (Польща) Щорічне Народове Читання студентів-полоністів і учнів Інформатичного Технікуму м. Торунь (Польща)](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/image-2.png)