15 вересня в актовій залі університету відбулася урочиста зустріч зі студентами-першокурсниками. Вітальне слово  декана факультету А.О. Хоптяр було звернене до майбутніх філологів – учителів іноземних мов, перекладачів, редакторів.  Цікаву та корисну інформацію отримали вони від директора бібліотеки Климчук Л.В., керівника відділу міжнародних зв’язків Сторчової Т.В., начальника відділу інформаційних технологій Романюк В.М. Надзвичайно  емоційними були промови представників студентського самоврядування. Кураторів академічних груп представила доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Дворніцька Н.І. Після завершення урочистої частини першокурсники знайомились із факультетом та слухали перші в житті університетські лекції.

Вітаємо першокурсників у нашій великій університетській родині!