Щирі вітання усім християнам, які в ці дні святкують Різдво! Миру, здоров′я, благополуччя, здійснення мрій!
З Різдвом Христовим!
![З Різдвом Христовим! З Різдвом Христовим!](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/2875534-25-grudnya-abo-7-sichnya-vinnichani-rozpovili-koli-budut-svyatkuvati-rizdvo-750x350.jpeg)
Щирі вітання усім християнам, які в ці дні святкують Різдво! Миру, здоров′я, благополуччя, здійснення мрій!
Студентка-полоністка 2-го курсу Софія Панчук знову порадувала нас своїми науковими здобутками, взявши участь у міжнародній науковій конференції “Молодь і науковий прогрес у соціально-економічному і освітньому просторі суспільства”, що відбулась у Кам′янець-Подільському державному інституті 28-29 листопада 2022 р. Бажаємо Софії нових
Cтудентки 3 курсу спеціальності “Мова і література (польська)” Валерія Сіднюк та Наталія Гриб з 01 жовтня 2022 року проходять семестрове навчання в межах академічної мобільності у Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща). Навчання відбуватиметься у рамках програми Erasmus+.