7 вересня зі здобувачами вищої освіти 2 і 3 курсів спеціальності 014 Середня освіта Мова і література (польська) було проведено бесіду про безпеку освітнього процесу в умовах воєнного стану. Куратор групи Pol1-b21 Тетяна Білоусова зазначила, що в червні 2022 р. Міністерство освіти та науки України опублікувало лист «Про підготовку до початку та особливості організації освітнього простору в 2022/23 навчальному році», де  пріоритетним напрямком у діяльності закладів освіти визначається гарантування безпечних умов навчання та праці для всіх учасників освітнього процесу, а також  забезпечення якості освіти, яка буде впливати на перспективи добробуту нинішніх здобувачів освіти, їх родин, громад і країни в цілому впродовж десятиліть. При цьому МОН акцентує увагу на викликах та загрозах, які є реальними для сучасного українського суспільства, зокрема: продовження воєнних (бойових) дій та можливих артилерійських обстрілів в межах окремих територій, загрози ракетно-бомбових ударів та діяльності диверсійно-розвідувальних груп, терористичних актів, можливих руйнувань (пошкоджень) критичної інфраструктури та обмежень у використанні енергоресурсів, комендантської години та загальної мобілізації на всій території країни. Далі  Білоусова Т.П. розповіла про алгоритм поведінки під час повітряної тривоги, дала поради студентам, які проживають у гуртожитках.

Завідувач відділу охорони праці і техніки безпеки, кандидат педагогічних наук Чорна О.Г. поінформувала студентів про заходи К-ПНУ щодо створення безпечного освітнього середовища, а потім супроводжувала їх до укриття, де показала шляхи евакуації, місця для навчання тощо.

Дбаємо про безпечне освітнє середовище в умовах воєнного стану