Першокурсниця Софія Панчук (014 Середня освіта (Мова і література (польська) взяла участь у 2 міжнародних та всеукраїнській наукових конференції. Теми виступів стосувались особливостей формування особистості студента-філолога в процесі навчання у закладі вищої освіти, життєво-професійних цілей в юнацькому віці, використання інтерактивних
Першокурсниця Софія Панчук – учасниця двох міжнародних і всеукраїнської конференції
![Першокурсниця Софія Панчук – учасниця двох міжнародних і всеукраїнської конференції Першокурсниця Софія Панчук – учасниця двох міжнародних і всеукраїнської конференції](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/dsc_1037-750x350.jpg)