26 вересня в онлайн-форматі відбулась традиційна зустріч студентів-полоністів К-ПНУ, викладачів кафедри слов’янської філології та загального мовознавства з учнями Інформатичного Технікуму міста Торунь (Республіка Польща). Цікаве й корисне спілкування пройшло в рамках щорічних Народових Читань, які цьогоріч були присвячені творчості Адама Міцкевича. Учасники читали та обговорювали поезії з відомого збірника “Балади і романси”, що возвеличують боротьбу за суверенітет і незалежність країни. Для України, яка сьогодні виборює право на незалежність і  життя, поезія Міцкевича дуже близька і важлива.

Модератором зустрічі була пані Алєксандра Столярчик – колишній викладач кафедри за програмою NAWA. До читання долучились також пані директор Інформатичного Технікуму Кінґа Халєцька, завідувачка кафедри  слов’янської філології та загального мовознавства Наталія Стахнюк та асистент  Вікторія Ринда. Дякуємо всім учасникам за підготовку і сподіваємось на подальші творчі зустрічі.

Щорічне Народове Читання студентів-полоністів і учнів Інформатичного Технікуму м. Торунь (Польща)