Кафедра щиро вітає колег, друзів, рідних із Новим 2022 роком!
![Кафедра щиро вітає колег, друзів, рідних із Новим 2022 роком! Кафедра щиро вітає колег, друзів, рідних із Новим 2022 роком!](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/z-novym-rokym-750x350.jpg)
Члени Студентського ораторського клубу 28 грудня присвятили чергове засідання новорічним і різдвяним традиціям. Зустріч проходила в онлайн-форматі. Розповіддю про історію новорічної ялинки розпочав зустріч Володимир Бабійчук (Pol1-b20). Катерина Ковальчук, давня і незмінна учасниця клубу, виступила з доповіддю «Ораторське мистецтво: власний