23 жовтня завідувачка кафедри Наталія Стахнюк на запрошення Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці взяла участь у святкових заходах з нагоди дня вчителя, який у Польщі традиційно відзначається 14 жовтня. На зустрічі з учителями-полоністами з Хмельницької, Чернівецької та Вінницької областей
Наталія Стахнюк – учасниця святкових заходів, організованих Генеральним Консульством Республіки Польща у Вінниці
![Наталія Стахнюк – учасниця святкових заходів, організованих Генеральним Консульством Республіки Польща у Вінниці Наталія Стахнюк – учасниця святкових заходів, організованих Генеральним Консульством Республіки Польща у Вінниці](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/img_20211023_203134_436-750x350.jpg)