Першокурсники спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) взяли участь у загальноуніверситетському  опитуванні. Наведемо відповіді студентів Рибачок Дарини та Мартинова Миколи:

1. Викладачі К-ПНУ зустріли нас, першокурсників, з відкритими обіймами, радо допомагали нам вирішувати певні проблеми.
2. Із перших днів навчання було важко розібратися із MOODLE, проте зараз усе зрозуміло.
3. Від навчання в К-ПНУ я очікую вдосконалення своїх навичок з польської та англійської мов,  навчитися, як доступно і правильно викладати інформацію дітям у школі .
4. На лекціях потрібно уважно слухати викладача, записувати усе важливе, не відволікатися на зайві речі під час навчання.
1. Перші враження про університет склалися позитивні. Викладачі ознайомили нас із перспективами і можливостями, які будуть доступні під час навчання на факультеті іноземної філології.
2. Особливих труднощів поки що не виникало.
3. Від навчання, насамперед, очікую розширення своїх знань з двох  іноземних мов та оволодіння навичками справжнього вчителя.
4. Щоб якісно навчатися, потрібно добре харчуватися. Це правило має розуміти кожен студент. На щастя, в університеті з цим немає проблем, адже тут є студентська їдальня, в якій можна дуже смачно поїсти.
Наші першокурсники взяли участь в опитуванні здобувачів вищої освіти