Студенти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) провели вечір, присвячений творчості Кшиштофа Бачинського – польського поета часів Другої світової війни, представника «покоління Колумбів». Адже саме поезія – справжній прихисток душі, найкращий спосіб висловити почуття і залишити пам’ять про
Вітаємо випускників!
![Вітаємо випускників! Вітаємо випускників!](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/img_20210624_114026-750x350.jpg)
24 червня 2021 року студенти 4 курсу (група Pol1-B17) успішно склали комплексний екзамен – завершальний етап на дорозі до отримання диплому, здобуття ступеня бакалавра. Вітаємо випускників! Дякуємо членам екзаменаційної комісії за роботу!
Започатковуємо співпрацю з Торунським Інформатичним Технікумом
![Започатковуємо співпрацю з Торунським Інформатичним Технікумом Започатковуємо співпрацю з Торунським Інформатичним Технікумом](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/torun.png)
10 червня 2021 року відбулася перша робоча онлайн-зустріч завкафедри доц. Стахнюк Н.О. та представників адміністрації Торунського Інформатичного Технікуму (директор Кінга Халєцка, заступник директора Алєксандра Островська) щодо можливостей та форм співпраці. Ініціаторкою міжнародного співробітництва є доктор Алєксандра Столярчик, яка викладала в
Студенти-полоністи відвідали захід, присвячений Дню Конституції Польщі
![Студенти-полоністи відвідали захід, присвячений Дню Конституції Польщі Студенти-полоністи відвідали захід, присвячений Дню Конституції Польщі](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/den-konstytutsii-668x350.jpg)
Студенти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) мали можливість долучитися до видатної події, краще пізнати основні віхи історії народу, мову якого вивчають, і заглибитись у роздуми на тему свободи, волі і незалежності. 8 червня в костелі святого Петра і
Планування співпраці з університетом м. Лодзь
![Планування співпраці з університетом м. Лодзь Планування співпраці з університетом м. Лодзь](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/nawa.jpg)
1 червня в онлайн-режимі відбулась зустріч представників факультету іноземної філології (доц. Стахнюк Н.О., доц. Хоптяр А.О.) та філософсько-історичного факультету Лодзького університету (доктор Себастьян Лятоха). Метою зустрічі було обговорення перспектив підписання Угоди з польською стороною щодо подальшої участі в конкурсі на
Zaproszenie na studia polonistyczne do Kamieńca Podolskiego (публікація у часописі “Слово польське” за 1.06.21 р.)
![Zaproszenie na studia polonistyczne do Kamieńca Podolskiego (публікація у часописі “Слово польське” за 1.06.21 р.) Zaproszenie na studia polonistyczne do Kamieńca Podolskiego (публікація у часописі “Слово польське” за 1.06.21 р.)](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/polonistyka-750x350.jpg)
Zaproszenie na studia polonistyczne do Kamieńca Podolskiego O tym, że warto uczyć się języków obcych nie trzeba nikogo przekonywać, ale dlaczego właśnie uczyć się języka polskiego? Na świecie jest ponad 60 mln użytkowników języka polskiego, w samej Polsce żyje więcej
ОБИРАЙ ПОЛЬСЬКУ (мотиваційний ролик). Тисни “читати далі”
![ОБИРАЙ ПОЛЬСЬКУ (мотиваційний ролик). Тисни “читати далі” ОБИРАЙ ПОЛЬСЬКУ (мотиваційний ролик). Тисни “читати далі”](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/07/polska-mova-750x350.jpg)