26 вересня відбувся щорічний захід «Національні Читання», що проводиться під патронатом президента Польщі. Під час онлайн-зустрічі учні Торунського Інформатичного Технікуму та студенти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) нашого університету мали змогу спільно задуматись над посланням твору Елізи
Відбулись щорічні Національні читання спільно з учнями і викладачами Торунського Інформатичного Технікуму (Республіка Польща)
![Відбулись щорічні Національні читання спільно з учнями і викладачами Торунського Інформатичного Технікуму (Республіка Польща) Відбулись щорічні Національні читання спільно з учнями і викладачами Торунського Інформатичного Технікуму (Республіка Польща)](https://slovfil.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/czytanie-2-750x350.png)