Навчання наших студентів у межах академічної мобільності у Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща)

Студентки 3 курсу спеціальності “Мова і література (польська)” Валерія Сіднюк та Наталія Гриб з 01 жовтня 2022 року проходять семестрове навчання в межах академічної мобільності у Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща). Впродовж жовтня-грудня 2022 року вони відвідуватимуть навчальні заняття разом зі своїми польськими колегами, матимуть змогу ближче познайомитись з культурою та історією Польщі, набудуть необхідних та дуже цінних навичок у спілкуванні з іноземцями, отримають важливий життєвий та професійний досвід.

Мирослава Побережна – студентка магістратури Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

Приємно отримувати новини про успіхи наших випускників. Так, Мирослава Побережна з 1 жовтня є студенткою 1 курсу магістратури Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні. Зазначимо, що обов’язковою умовою вступу є високий рівень володіння польською мовою, який Мирослава продемонструвала під час тестування та співбесіди. Вітаємо Мирославу з цим важливим кроком на професійній стежці, бажаємо подальших успіхів, цікавого та приємного навчання!

СПІЛЬНЕ ВИДАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ГАЗЕТИ З ТОРУНСЬКИМ ІНФОРМАТИЧНИМ ТЕХНІКУМОМ
Кафедра слов’янської філології та загального мовознавства тісно співпрацює з Торунським інформатичним технікумом. Серед напрямів співпраці – спільне видання електронної газети, дебютний номер якої вийшов у жовтні 2021 р. Для наших студентів це чудова нагода спробувати себе у ролі редакторів, репортерів, для польських – здобуття технічних вмінь і навичок з оформлення матеріалів. Крім того, це цікавий досвід та можливість завести нові знайомства. Запрошуємо до читання! Електронна газета тут:  newsletter_X-XI_nr 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Мирослава Побережна, студентка факультету іноземної філології, отримала сертифікат NAWA, що засвідчує знання з польської мови та культури. Заняття проводились на навчальній платформі у період 3.08-15.09.2020 р. Сертифікат за посиланням: Certyfikat NAWA wyróżnienie (17)_01

 

 

1. Програма від Національного Агентства Академічних обмінів (NAWA) Республіки Польща (2019 р.)

2. Проект молодіжних обмінів «Тарнув – Кам’янець-Подільський: історія, культура, музика» (2018 р.)

3. Проект молодіжного обміну з Республікою Польща “Разом пізнаємо перлини культур Повісля Домбровського та Поділля” (2019 р.)

У грудні 2021 року Studium Europy Wschodniej (Варшавський Університет) оголосив конкурс на участь у XVII Східній Зимовій Школі.
Мирослава Побережна, яка навчається на 4 курсі за спеціальністю 014 Середня освівта (Мова і література (англійська) та вивчає польську як другу іноземну мову, подала пакет документів, успішно пройшла відбір і отримала запрошення взяти участь у Школі.
Заняття проходитимуть у Варшаві з 28 лютого по 14 березня 2022 року.  Програма передбачає лекції та семінари, які проведуть викладачі польських та іноземних академічних і наукових центрів. Для Мирослави, як і для більшості учасників, Школа стане першим досвідом наукового спілкування і, можливо,  заохоченням для подальшого навчання у Республіці Польща, шансом досягти довгострокових і стійких результатів.
Вітаємо Мирославу з успіхом, бажаємо плідного навчання і подальших наукових здобутків!