У грудні минулого року Studium Europy Wschodniej (Варшавський Університет) оголосив конкурс на участь у XVII Східній Зимовій Школі.
Мирослава Побережна, яка навчається на 4 курсі за спеціальністю 014 Середня освівта (Мова і література (англійська) та вивчає польську як другу іноземну мову, подала пакет документів, успішно пройшла відбір і отримала запрошення взяти участь у Школі.
Заняття проходитимуть у Варшаві з 28 лютого по 14 березня.  Програма передбачає лекції та семінари, які проведуть викладачі польських та іноземних академічних і наукових центрів. Для Мирослави, як і для більшості учасників, Школа стане першим досвідом наукового спілкування і, можливо,  заохоченням для подальшого навчання у Республіці Польща, шансом досягти довгострокових і стійких результатів.
Вітаємо Мирославу з успіхом, бажаємо плідного навчання і подальших наукових здобутків!
Мирослава Побережна пройшла конкурсний відбір для участі у Східній Зимовій Школі