02 лютого члени студентського Ораторського клубу обговорили проблему толерантності. Приємно відзначити, що всі учасники зустрічі навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (польська). За результатами анонімного оцінювання  найбільше балів набрав Владислав Михайлюк (Pol1-b20), який присвятив доповідь толерантності у взаєминах між людьми, у політиці й науці. Інна Атаманюк (Pol1-b19) здійснила класичний виступ з обговорюваної проблеми – розповіла про толерантність до людей з інвалідністю. Діана Місюра (Pol1-b20) нагадала слухачам про невідворотність наслідків будь-якого вчинку, так званий «Ефект метелика». А Дмитро Бойко (Pol1-b19) розповів, як змінювалися взаємини між сильною і слабкою статтю з давніх часів до сьогодення.

Щиро дякую всім учасникам зустрічі! Похмурого зимового дня ми знову поринули у теплу атмосферу дружнього зацікавленого спілкування, яке Антуан де Сент-Екзюпері назвав «найбільшою розкішшю в світі».

Детальніше про зустріч – ТУТ.

Приєднуйтесь, будемо раді новим ораторам і слухачам!

Нова зустріч членів студентського Ораторського клубу