8 лютого відбулись онлайн-збори здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Польська мова і зарубіжна література) та науково-педагогічних працівників кафедри. Обговорено такі питання: 1) робота на заняттях з використанням технологій дистанційного навчання; 2) інформування здобувачів вищої освіти про зміст навчальних дисциплін вільного вибору на 2022/23 навчальний рік. Здобувачі освіти були ознайомлені з процедурою вибору дисциплін в середовищі MOODLE, поінформовані про принципи добровільної побудови освітньої траєкторії згідно з нормативними документами університету.

Збори здобувачів освіти 1-2 курсів і науково-педагогічних працівників кафедри з нагальних питань освітнього процесу