Першокурсниця Софія Панчук (014 Середня освіта (Мова і література (польська) взяла участь у 2 міжнародних та всеукраїнській наукових конференції. Теми виступів стосувались особливостей формування особистості студента-філолога в процесі навчання у закладі вищої освіти, життєво-професійних цілей в юнацькому віці, використання інтерактивних технологій при формуванні цінностей студента філологічного профілю.

1. VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної психології: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень молодих науковців» (Кам’янець-Подільський, 17.11.2021 р.).
  2. Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція: «Наукові дослідження та інновації в галузі суспільно гуманітарних наук» ( 24.11.2021 р., Мелітополь). panchuk-sofija-Мелітополь
  3. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наука та освіта в умовах цивілізаційних змін» (30.11.2021 р., Варшава, Польща).

Кафедра щиро вітає молоду науковицю і бажає подальших творчих здобутків!

Першокурсниця Софія Панчук – учасниця двох міжнародних і всеукраїнської конференції