2 грудня на платформі Googl Meet відбулась зустріч членів  Клубу польської книги (полоністів 1-2 курсів), учнів Торунського Інформатичного технікуму (Республіка Польща) і викладачів польської мови та літератури нашого університету й технікуму. Тема зустрічі – “Piздво очима лауреатів Нобелівської премії з літератури”. Для читання  обрано твір Владислава Реймонта “Селяни”. Після цікавої і змістовної бесіди директор технікуму пані Кінга Халєцка і заступник директора пані Алєксандра Островська побажали присутнім гарного святкування Різдва. Координатор зустрічі Алєксандра Столярчик і всі учасники висловили надію на подальшу співпрацю, взаємне збагачення досвідом вивчення польської мови і літератури.

Рiздво очима лауреатів Нобелівської премії з літератури: продовжуємо співпрацю з Торунським Інформатичним технікумом