Члени Студентського ораторського клубу 28 грудня присвятили чергове засідання новорічним і різдвяним традиціям. Зустріч проходила в онлайн-форматі. Розповіддю про історію новорічної ялинки розпочав зустріч Володимир Бабійчук (Pol1-b20).

Катерина Ковальчук, давня і незмінна учасниця клубу, виступила з доповіддю «Ораторське мистецтво: власний досвід», яка підбила підсумки майже трирічного відтинка її життя.

Єлизавета Нетеча (Ang1-b19) з гумором розповіла про «щорічних тварин» від китайського та інших гороскопів.

Владислав Михайлюк (Pol1-b20) розкрив нарешті тайну новорічного героя – Санта-Клауса. Молоді оратори і керівниця клубу доцент Тетяна БІЛОУСОВА щиро подякували всім присутнім за плідну роботу і висловили надію на приємне та корисне спілкування в 2022-му році.

Детальніше див. тут: https://meridian.kpnu.edu.ua/2021/12/30/pro-sviatkovyi-nastrii-novorichni-tradytsii-ta-rizdviani-dyva-zasidannia-studentskoho-oratorskoho-klubu/

Про святковий настрій, новорічні традиції та різдвяні дива: засідання Студентського ораторського клубу