9 грудня здобувачі вищої освіти, які вивчають польську мову, мали змогу взяти участь у гостьовій онлайн-лекції, яку провели представники Інституту Мовознавства Гуманістично-Природничого Університету імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща) проф. д-р Рената Бізьор та проф. д-р Дорота Суска.
Вони прочитали лекцію з теми “O poprawności języka polskiego w Internetowej Poradni Językowej UJD (www.poradniajezykowa.ujd.edu.pl)”, в якій ознайомили слухачів із мовними фактами, що найчастіше викликають труднощі та стають предметом обговорення в мовній консультації. Пані лекторки розповіли нашим студентам про свої навчальні заклади та місто – славетну Ченстохову.  Крім того, дали цінні поради щодо роботи з сучасними онлайн-словниками. Завершилась лекція коротким тестом, під час якого усі присутні могли перевірити свої знання з польської мови.
Дякуємо проф. д-р Ренаті Бізьор і проф. д-р Дороті Сускій за надзвичайно цікаву та змістовну зустріч! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.
Гостьова лекція польських колег