10-19 вересня 2019 р.  за ініціативи  Польсько-української ради молодіжних обмінів було реалізовано проект “Wspólnie poznajemy perły kultur Powiśla Dąbrowskiego i Podola” (“Разом пізнаємо перлини культур Повісля Домбровського та Поділля“).  У проекті взяли участь студенти Групи понадгімназійних шкіл №2 ім. К.К. Бачинського в Домброві Тарновській (Республіка Польща) та студенти Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (факультетів іноземної філології, історичного, економічного) – 40 осіб з обох сторін.

Команда організаторів працювала над створенням комфортних умов для культурної інтеграції учасників, доклала всіх можливих зусиль, щоби кожен із них міг розкрити свій потенціал.

Проект реалізується вдруге. Завдяки йому учасники мали нагоду відвідати Краків, історично-архітектурні пам’ятки Повісля Домбровського, взяли участь в інтеграційних зустрічах, тематичних заходах, отримали масу позитивних емоцій від гостинного прийому та спілкування зі своїми польськими однолітками. Програма заходу включала веселі й приязні бесіди, екскурсії, інтеграційні зустрічі, лекції, активний відпочинок та, звичайно, нові приємні враження.

Відповідальною за проект від української сторони була старший викладач кафедри Наталія Стахнюк.

Під час українського етапу проекту польська та українська молодь відвідали фортеці у Кам’янці-Подільському та Хотині, знакове місце для поляків – Окопи  св. Трійці, печеру у Кривчі. Незабутньою родзинкою проекту стала подорож мальовничим каньйоном Дністра.

Про проект можна також дізнатись тут:

Старт міжнародного проекту

Підсумки міжнародного проекту

Проект молодіжного обміну з Республікою Польща “Разом пізнаємо перлини культур Повісля Домбровського та Поділля”