В елегантну, витончену та містичну атмосферу Поезіі, Музики і графічного Малюнку занурив слухачів творчий вечір Семена Абрамовича, справжнього поета, прозаїка, перекладача, доктора філологічних наук, професора, академіка НАН ВО України, завідувача кафедри слов’янської філології та загального мовознавства факультету іноземної філології К-ПНУ імені Івана Огієнка.

Яскрава жінка, оперна співачка Олена Гончарук, солістка Національної опери України, подарувала незабутні миті українського, італійського та німецького класичного оперного репертуару.

Дмитро Бурага, поет, вчений та книговидавець, член Національної спілки письменників України поділився із слухачами рядками власних поезій та презентував факультету книги з власної колекції.

Щиро вдячні Смену Абрамовичу та гостям вечора за можливість долучитись до Прекрасного у найяскравіших його проявах!

Творчий вечір Семена Дмитровича Абрамовича