Завкафедри Наталія Стахнюк взяла участь у міжнародній науковій конференції «Сучасні виклики у викладанні українцям польської мови, літератури та культури», яка відбувалася 19-20 квітня 2024 року у змішаному форматі. Захід було присвячено 20-річчю кафедри польської філології Львівського національного університету імені Івана Франка.
Вона виступила на секційному засіданні з доповіддю на тему “Wprowadzenie elementów języka młodzieżowego i slangu na zajęciach języka polskiego jako obcego: możliwości, zalety, wady”. З подробицями та програмою конференції можна ознайомитися за посиланням
Наталія Стахнюк – учасниця міжнародної наукової конференції «Сучасні виклики у викладанні українцям польської мови, літератури та культури»