Відповідно до наказу № 35 від 01.04.2024 р. директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді “Про проведення тренувальних заходів для учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2024 році” Стахнюк Н.О. увійшла до складу тренерів. 18 та 22 квітня у формі онлайн-зустрічей забезпечувала підготовку учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2024 році до постерного захисту та наукової конференції.

Завкафедри Наталія Стахнюк стала тренером учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук