Справжнім святковим заходом 10 квітня 2024 року стало засідання підсекції «Риторика» в межах наукової конференції студентів і магістрантів за підсумками НДР. Здобувачі вищої освіти факультету іноземної філології долучилися до таємниць древньої (і такої сучасної!) науки, прослухавши та обговоривши 4 актуальні й цікаві доповіді. Слухачі наступним чином оцінили виступи ораторів:

1 місце – Єлизавета Нетеча (Ang1-m23), яка розповіла про “Сторітелінг як інструмент оратора”.

2 місце Владислав Михайлюк (Pol1-b20) з темою “Шлях до майстерності від Цезаря до ТЕD”.

3 місце розділили Валентин Дудко (Fil1-b2) з виступом “Подолати мовленнєві вади = змінити себе” та Анастасія Акунєєва (Pol1-b22), яка зробила доповідь із теми “Уникаймо слів-руйнівників”.

Вітаємо учасників! Бажаємо подальших успіхів на ораторській ниві!

Детальніше дізнатися про засідання Ораторського клубу можна ТУТ.

Студентський Ораторський клуб відзначив шосту річницю діяльності засіданням підсекції “Риторика”