21-22 березня 2024 завкафедри Наталія СТАХНЮК року взяла участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Міжкультурні комунікації в галузі освіти” у Хмельницькому національному університеті та виступила з доповіддю на тему “Uzus społeczny i jego wpływ na zmiany normy językowej współczesnej polszczyzny.”СТАХНЮК Наталія

20-21 лютого 2024 року взяла участь у  роботі VIІ Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи» та опублікувала тези на тему ” Odzwierciedlenie Językowego Obrazu Świata Młodzieży W Systemie Slangowym”.

15 лютого  2024 року взяла участь у X Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти», яка відбулась у Київському національному авіаційному університеті, та отримала сертифікат учасниці.

Вітаємо колегу з науковими здобутками!

Завкафедри Стахнюк Н.О. взяла участь у наукових конференціях