6 лютого 2024 року відбулась  онлайн-зустріч з теми “Фантастика як мистецтво” студентів-полоністів К-ПНУ зі здобувачами освіти Торунського Інформатичного Технікуму. Подію традиційно ініціювала пані Алєксандра Столярчик, до читання творів також долучились пані директор Торунського інформативного технікуму Кінґа Халєцька та пані директор Алєксандра Островська. З української сторони у зустрічі взяли участь студенти академічних груп POL1-B21, POL1-B22, POL1-B23, науково-педагогічні працівники кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Вікторія Ринда, завідувачка кафедри Наталія Стахнюк, викладач Людмила Вишневська.  Особлива подяка польській та українській молоді за обговорення теми, при нагоді анонсуємо подальші не менш цікаві події.

Фантастика як мистецтво: чергова зустріч з учнями Торунського Інформатичного Технікуму (Польща)