15 листопада відбулось чергове засідання кафедри слов′янської філології та загального мовознавства, на якому були обговорені результати міторингу освітньо-професійних програм “Середня освіта (Польська мова і зарубіжна література)” та “Середня освіта (Мова література (польська, англійська)». Науково-педагогічні працівники були ознайомлені з результатами анкетування здобувачів вищої освіти, випускників, стейкхолдерів, надали пропозиції з удосконалення ОПП, обговорили шляхи покращення деяких показників за результатами опитувань. Затверджені звіти про моніторинг освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

1. “Середня освіта (Польська мова і зарубіжна література)”
  2. “Середня освіта (Мова і література (польська, англійська)

15 листопада 2022 р. звіти були також затверджені радою з науково-методичної роботи та забезпечення якості вищої освіти факультету іноземної філології.

Затверджено звіти про моніторинг освітньо-професійних програм