Уже декілька років поспіль наша кафедра активно співпрацює з Торунським Інформатичним Технікумом (Польща) у рамках неформальної освіти, проведення різних культурних заходів, майстер-класів тощо. Цього разу студентки другого групи Pol1-B21 відгукнулися на ініційований Технікумом фотоконкурс “Покажи, що ти про це думаєш”. Учасники мали представити авторське фото, яке б відображало їх відповідь на питання “Від чого залежить людська мудрість?”, а також написати аргументаційний текст до світлини. Організатори конкурсу високо оцінили роботу студенток.

Конкурс триватиме до травня,  учасники отримуватимуть нові завдання. Переможців буде оголошено наприкінці навчального року. Бажаємо натхнення та успіхів!
Нагадуємо, що до конкурсу можна приєднатися будь коли. Інформація – за посиланням:
Студенти-полоністи 2 курсу взяли участь у фотоконкурсі “Покажи, що ти про це думаєш” і отримали високу оцінку своїх робіт