10 листопада 2022 р. відбулась чергова онлайн зустріч з випускницями фокультету іноземної філології, які вивчали польську мову як першу і другу іноземну. В зустрічі взяли участь Аліна Майсак, випускниця 2019 року, яка працює викладачем польської в організації “Білий орел” (м. Львів), Юлія Варфоломеєва і Анна Денисюк, які навчають польської мови переселенців у Польщі, а також здобувачі вищої освіти 2-3 курсів К-ПНУ, викладачі кафедри доценти Наталія Стахнюк і Тетяна Білоусова. Стейкхолдери розповіли про свій досвід викладання, подякували за якісну і дуже затребувану сьогодні освіту, прокоментували зміст освітніх програм наголосили на необхідності ретельного вивчення фахової методики. Слухачі поставили їм чимало запитань, пов‘язаних із верифікацією документів про освіту, з особливостями роботи у малих учнівських групах тощо. Дякуємо дівчатам за цікаву розповідь і чекаємо на нові зустрічі!

Обговорення освітніх програм зі стейкхолдерами