28 жовтня представники факультетів К-ПНУ відвідали Кам’янець-Подільський ліцей № 9 ім. А.М.Трояна, щоб ознайомити майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, за якими вони можуть навчатись в нашому університеті, можливостями і перевагами, пов′язаними з отриманням такої освіти. Факультет іноземної філології презентували Оксана Литвинюк – викладач кафедри англійської мови, Тетяна Білоусова – кафедри словянської філології та загального мовознавства.  Білоусова Т. розповіла про свій шлях у філологію, познайомила учнів зі спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (польська) – порядком вступу, особливостями навчання, міжнародними програмами, в яких вони можуть брати участь, надала контакти факультету і кафедри, запропонувала звертатись за допомогою і порадою. Вона підкреслила, що студенти спеціальності мають можливість навчатися у носія мови – запрошеного викладача з Республіки Польща, отримати “з нуля” гарне знання польської мови й покращити знання англійської. Порекомендувала підліткам серйозно підійти до вибору майбутнього фаху й запевнила, що викладачі кафедри, факультету, університету всіляко сприятимуть їм у досягненні омріяної спеціальності.

Запрошуємо на навчання (чергова профорієнтаційна зустріч з випускниками навчальних закладів міста)