Мирослава Побережна – студентка магістратури Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща)

Приємно отримувати новини про успіхи наших випускників. Так, Мирослава Побережна з 1 жовтня є студенткою 1 курсу магістратури Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні. Зазначимо, що обов’язковою умовою вступу є високий рівень володіння польською мовою, який Мирослава продемонструвала під час тестування та співбесіди.

Наші студентки Валерія Сіднюк і Наталія Гриб навчаються за програмою Erasmus+ у Польщі

Студентки 3 курсу спеціальності “Мова і література (польська)” Валерія Сіднюк та Наталія Гриб з 01 жовтня 2022 року проходять семестрове навчання в межах академічної мобільності у Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща). Впродовж жовтня-грудня 2022 року вони відвідуватимуть