11 жовтня відбулося перше у цьому році засідання студентського наукового гуртка “Польська мова: теоретичні та прикладні аспекти”. У зв”язку з безпековою ситуацією зустріч було проведено у режимі онлайн. Керівник гуртка Стахнюк Н.О. ознайомила його учасників зі змістом “Положення про студентський науковий гурток і проблемну групу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка“, розповіла про організацію роботи та виступила з доповіддю на тему “Wojna i język: wpływy i współoddziaływanie”. Гуртківці обговорили польський фільм “Jutro idziemy do kina” та проаналізували ті мовні, культурні та соціолінгвістичні явища, які перегукувалися з тезами, що прозвучали у доповіді керівниці.

Наступне засідання відбудеться за планом, через два тижні, 25 жовтня. Запрошуємо усіх бажаючих! Умова участі – рівень володіння польською мовою не нижче А2.
Студентський науковий гурток “Польська мова: теоретичні та прикладні аспекти” розпочав свою роботу