Реалії сьогодення стали викликом для всіх нас, змусили переоцінити своє життя. Як висловити біль, розпач – і водночас надію на краще майбутнє? Як упорядкувати думки, правильно розставити акценти? Як за допомогою ораторського тексту найточніше передати не лише власні, але й колективні переживання? У кожного своє бачення, свій стиль… Пропонуємо до вашої уваги есе, написане і виголошене чудовою талановитою дівчиною, яка вивчає полоністику на факультеті іноземної філології та бере участь у роботі студентського Ораторського клубу. Катерина Соколова (Pol1-b19) зараз працює за кордоном, продовжує навчання онлайн та мріє повернутися до рідної домівки. Сподіваємось, міркування Катерини віднайдуть відгук у багатьох душах. Текст есе за посиланням.

Вітаємо Катерину Соколову (Pol1-b19) з публікацією в газеті “Студентський меридіан”!