25 травня відбулась чергова міжнародна онлайн-зустріч групи Pol1-b20 з учнями Торунського інформатичного техникуму (Республіка Польща), яка пройшла під гаслом “Воскрес Господь – воскресне Україна!” Наші студенти-полоністи показали презентацію про національні великодні традиції, поділилися  світлими спогадами про святкування. У короткому відео висловили щиру подяку польському народові за всебічну підтримку України у непростий воєнний час. Студентів підтримала завідувачка кафедри Наталія Стахнюк, виголосивши зворушливу промову.

Студенти Торунського інформатичного технікуму розповіли про правила ведення блога,  прийоми його наповнення і популяризації.

До організації та проведення зустрічі з боку К-ПНУ долучилася асистент Вікторія Ринда, з польської сторони – директор технікуму Алєксандра Островська й викладачка Алєксандра Столярчик, яка нещодавно працювала в нашому університеті. Щиро вдячні учасникам і організаторам за чудовий захід!

Чергова онлайн-зустріч з учнями Торунського інформатичного технікуму