Спільно з підрозділом Жешівського університету Centrum Polonijne науково-педагогічні працівники кафедри реалізують програму NAWA «Популяризація польської мови». Програма фінансує проекти, заходи та ініціативи, які спрямовані на підвищення якості викладання польської мови як іноземної та мають на меті охоплення широкої аудиторії. Кафедра взяла участь у конкурсі проектів, оголошеному NAWA. У вересні 2020 року були оголошені результати конкурсу. А вже з жовтня ми реалізуємо завдання, зазначені в проекті, а саме: написання підручника з польської мови для україномовних студентів на рівні B1+ та створення електронної платформи, пов’язаної з підручником. Окрім того, наша команда підготує словник складних термінів та фраз для підручника.

З польської сторони роботу координує директор Полонійного Центру доктор Малгожата Кулаковська, з української – доцент нашої кафедри Барбара Янушкєвіч. Одним із співавторів підручника є завідувач кафедри Наталія Стахнюк. Робочі зустрічі відбуваються щочетверга на платформі Teams.

Рецензентом визначено професора кафедри Семена Абрамовича. Рекламу підручника заплановано на вересень 2021 року.