22 квітня за ініціативи доцента Барбари Янушкєвіч відбувся захід, присвячений 100-річчю з дня народження поета Кшиштофа Каміля Бачинського. У заході взяли участь студентки 4 курсу групи Ang1-B17, які вивчають польську мову як другу іноземну. Дуже цікаву презентацію підготувала  Христина Бура, а Тетяна Сітар і Олена Хороленко прочитали вірші. Студенти дізнались, що поет «покоління Колумбів», учасник Варшавського повстання народився сто років тому. Сейм Республіки Польща, визнаючи його заслуги перед Польщею, а саме вклад у мистецтво і культуру, справу відновлення незалежності, оголосив 2021 рік Роком Кшиштофа Каміля Бачинського.
Творча спадщина поета налічує понад 500 віршів, кільканадцяти поем і близько 20 оповідань. Ім’я поета обрали багато шкіл і освітніх осередків в Польщі.