Ст. викладач Стахнюк Н.О. та студенти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська)) Бекешко Денис, Пристай Андрій, Соловська Уляна Ричкун Ганна, Ткачук Діана, Копалко Надія, Солтис Альона, Марунчак Валерія взяли  участь  у конкурсі, оголошеному Національним Агентством Академічних обмінів (NAWA) Республіки Польща. Програмою курсу передбачено проведення занять досвідченими лекторами, культурну та екскурсійну програму, фільмові проекти, інтеграційні зустрічі, безкоштовне харчування і проживання, виплату одноразової стипендії – 500 злотих студентам, 700 – викладачам.

На студентський конкурс було надіслано понад 1300 заяв, на викладацький (методичний курс) подано близько 500 заяв, із яких відібрали 19 учасників із різних країн. Серед них – наша викладачка і студенти.

Результат конкурсу такий: старший викладач  Стахнюк Наталія пройшла літній лекторський курс у Школі польської мови і культури Сілезького університету з 1 по 22 серпня 2019 р. Докладніше про це див. тут: Наталія Стахнюк у Школі польської мови і культури Сілезького університету

Студенти також отримали чудову можливість – 4-тижневі літні курси польської мови  у липні місяці в різних містах Польщі (Вроцлав, Гданськ, Люблін, Торунь, Цєшин).

Особливу подяку учасники програми висловили пані Алєксандрі Столярчик, учасниці програми NAWA за обміном, доцентові кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка,  котра консультувала наших студентів-номінантів щодо заповнення форм заявок.

Про подію див. також:

Студенти Університету Огієнка – учасники програми NAWA (Республіка Польща)

Стипендіати від NAWA-2019: літні курси польської мови та культури

Наші стипендіати від Національного Агентства Академічних обмінів (NAWA) Республіки Польща