26 березня, напередодні Міжнародного дня театру, на сцені міського Будинку культури з великим успіхом пройшла вистава п′єси “Маленька весняна серенада”  (сценарій і постановка художнього керівника театру “Елевсія” Наталії Дворніцької). Актори – студенти різних факультетів університету, школярі і навіть випускники факультету іноземної філології – грали з великим натхненням! Спектакль відбувся за підтримки Кам′янець-Подільської міської ради та особисто міського голови п. Посітка М. Спектакль проходив у рамках благодійного заходу. Волонтери зібрали значну суму коштів на рахунок БФ Центру допомоги воїнам-кам’янчанам.

Дякуємо Наталії Дворніцкій за подароване свято!

“Маленька весняна серенада” у виконанні студентського театру “Елевсія” під керівництвом Наталії Дворніцької