Рік тому студентський театр «Елевсія» (художній керівник – доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Наталія Дворніцька), незважаючи на чорний морок війни, відновив свою роботу, представивши на сцені університету п’єсу «Маленька весняна серенада» (сценарій Н.  Дворніцької). Спектакль пройшов з великим успіхом, і натхненні актори почали підготовку нової п’ єси…Про любов і війну, героїзм і зраду, підступність та самовідданість. Кожна репетиція проходить у надзвичайно теплій, творчій атмосфері. Хоча в колективі активно працюють і випускники факультету і школярі, більшість колективу складають все ж-таки студенти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська), які також опановують дисципліну «Лінгво-стилістичні особливості сценічної майстерності». Популярна вибіркова дисципліна охоплює питання ролі театру в історії людства, формуванні культури, моралі, мовної нормативності. Зараз колектив готує невеличку програму, присвячену Дню театру, його унікальній ролі в історії цивілізації .

Студентський театр «Елевсія» продовжує свою діяльність