Вітаємо всіх, хто долучився до роботи Міжнародної науково-практичної конференції “КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНІ ВИМІРИ СУЧАСНОЇ СЛАВІСТИКИ” (23 листопада 2023 року), яку організувала кафедра слов’янської філології та загального мовознавства, Центр польської мови та культури спільно з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та польськими навчальними закладами й об’єднаннями:  Торунським Інформатичним Технікумом, Об’єднанням шкіл імені К.К. Бачинського в Домброві Тарновскій, Жешувським університетом. У збірнику матеріалів Міжнародної наукової конференції представлені програма й доповіді учасників, які відображають різні аспекти сучасної славістики в Україні та світі, зокрема:

1. СЛОВ’ЯНСЬКІ МОВИ У ПОЛІКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ
  2. ТРАДИЦІЙНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ У МЕТОДИЦІ НАВЧАННЯ СЛОВ’ЯНСЬКИХ МОВ І ЛІТЕРАТУР
  3. ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО, ІСТОРИЧНОГО, ПОРІВНЯЛЬНОГО МОВОЗНАВСТВА
  4. НАЦІОНАЛЬНІ, КУЛЬТУРНІ ТА ІСТОРИЧНІ ВЕКТОРИ СУЧАСНОГО ЛІНГВІСТИЧНОГО ПРОСТОРУ
  5. ІСТОРІЯ І ЛІТЕРАТУРА – ПАРАЛЕЛІ, КОНТЕКСТ, КУЛЬТУРА ПАМ’ЯТІ

Електронна версія збірника доступна за покликанням: http://elar.kpnu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/7728

ВИЙШОВ ДРУКОМ ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇЇ “КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНІ ВИМІРИ СУЧАСНОЇ СЛАВІСТИКИ”