7 грудня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри взяли участь у XIІ Регіональній науково-практичній конференції «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ФІЛОЛОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ВИЩОЇ ОСВІТИ». Обговорили актуальні питання славістики на засіданні секції №5 “Iнноваційні шляхи та методи навчання слов’янських мов” (керівник – доцент Білоусова Т.П.), а саме:

1. Білоусова Т.П., Нетеча Є.О. Досвід викладання дисципліни «Сучасна риторика та спічрайтинг».
  2. Дворнiцька Н.I. Специфіка застосування порівняльно-історичного методу в процесі вивчення іноземних мов.
  3. Ринда В.В. Позааудиторна робота як складова вивчення польської мови у вищих навчальних закладах.
  4. Стахнюк Н.О. Можливості використання інтернет-мемів на заняттях польської мови.

З програмою конференції можна ознайомитись ТУТ. Програма конференції

Викладачі кафедри взяли участь у XIІ Регіональній науково-практичній конференції