Кінець жовтня – початок листопада 2023 р. ознаменувалися серією виступів здобувачів вищої освіти 2-3 курсів факультету іноземної філології, які вивчали вибіркову дисципліну “Сучасна риторика та спічрайтинг” під керівництвом доцента Білоусової Т.П. Доповіді з різних тем зробили Марія ТракалоІрина Ністор, Даніела Ергард (Ang1-B22), Єлізавета Нетеча (Ang1-M23), Валентин Дудко (Fil1-B22), Яна Літинська (Pol1-B22). Усі мовці продемонстрували теоретичні знання і практичні уміння у сфері комунікації, ораторські здібності, високу культуру мовлення, уміння готувати тексти промов і правильно, чітко, виразно їх виголошувати з використанням лінгвальних, пара- і нелінгвальних засобів. Показали, що вміють зацікавлювати, інформувати та переконувати аудиторію, ефективно впливати на слухачів.  Докладніше – в газеті “Студентський меридіан”.

Підсумовуємо результати вивчення дисципліни “Сучасна риторика та спічрайтинг”