Ще одна студентка спеціальності 014 Середня освіта. Мова і література (польська, англійська) Іваніцька Юлія мала нагоду взяти участь у літній школі польської мови та культури, організованій Національним Агентством Академічних Обмінів (NAWA). Юлія відвідала місто Познань та проходила навчання в Університеті Адама Міцкевича. За результатами навчання отримала сертифікат на рівні В1 з оцінкою “дуже добре”.  Ось що Юля пише про це: Познань – фантастичне історичне місто, у якому кожен має побувати. Я відвідала безліч гарних місць та цікавих екскурсій. Їздила до Гданська та Сопоту на море. Познайомилась із великою кількістю прекрасних людей з різних куточків світу. Я дуже вдячна, що в мене була така можливість відвідати літні курси Nawa. В мене залишилося багато яскравих спогадів та емоцій після цієї поїздки, які я ніколи не забуду.
Вітаємо Юлію з безцінним досвідом! Бажаємо подальших успіхів!
Продовжуємо ділитися враженнями учасників Літньої школи польської мови і культури (NAWA)