Нещодавно відбувся захист навчальної ознайомлювальної практики. Керівники Ірина Голубішко, Світлана  Поліщук, Тетяна  Сторчова та Вікторія Ринда відмітили зацікавленість студентів професійною діяльністю, бажання розвиватись і удосконалюватись, набувати нових компетентностей. Студенти академічної групи Pol1-b20 виявили інтерес в пошуку правильного індивідуального підходу до кожного учня, побачили, як впроваджується інклюзивна освіта. Конференція тривала у форматі живого спілкування і надихнула здобувачів вищої освіти на нові звершення, необхідні, щоб бути знаючим і мудрим фахівцем в галузі освіти. Усі практиканти успішно захистили звіти про практику.

Здобувачі вищої освіти 3 курсу навчання звітували про виконання програми Навчальної ознайомлювальної практики