Студентка Софія ПАНЧУК (Pol1-b21) взяла участь у Міжнародній мультидисциплінарній науково-практичній інтернет-конференції молодих дослідників, здобувачів вищої освіти та науковців «СУЧАСНА НАУКА: ІННОВАЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» (6-7 квітня 2023 р., Київський інститут залізничного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій) та у співавторстві з Н. Панчук опублікувала статтю “THE ROLE OF INTERACTIVE METHODS IN THE STUDY OF PSYCHOLOGICAL DISCIPLINES BY STUDENTS OF THE SPECIALTY «LANGUAGE AND LITERATURE (POLISH, ENGLISH)». Вітаємо молоду дослідницю з черговим здобутком!

Софія Панчук (Pol1-b21) взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції молодих дослідників, здобувачів вищої освіти та науковців