20 березня 2023 р. відбулася зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності “014 Середня освіта. Мова і література (польська)” з представниками відділу освіти м. Жешув (Польща). Зокрема, з Підкарпатським Куратором Освіти Малгожатою Раух та головою Фонду фізичного виховання і спорту міста Колбушова Гжегожеи Романюком. Гості поговорили з нашими студентами про специфіку навчання в Україні та Польщі, запитали про актуальні потреби, розповіли про перспективи професії учителя іноземних мов, подарували книги.

На зустрічі була присутня керівник  відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова, яка висловила надію на подальшу співпрацю університету з відділом освіти м. Жешув та запевнила у всебічній підтримці.
Дякуємо пані Галині Костинюк, голові Товариства польської культури ім. Яна Павла ІІ, за допомогу в організації зустрічі.
Цікава і плідна зустріч із представниками відділу освіти м. Жешув (Польща)