14 листопада представники факультетів (історичного, природничо-економічного, іноземної філології) і Навчально-наукового інституту української філології та журналістики відвідали навчальні заклади міста з метою профорієнтації. Зустрічі з майбутніми абітурієнтами відбулись у ліцеях №16 і №15 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Факультет іноземної філології представляла доцент кафедри Білоусова Т.П., яка цікаво та змістовно розповіла учням 11-х класів про освітньо-професійні програми, за якими навчаються здобувачі вищої освіти, про умови вступу, чинну вартість освітніх послуг, можливості і переваги, що їх надає навчання на факультеті іноземної філології К-ПНУ. Наголосила на якості викладання дисципалін, розповіла про успіхи випускників факультету, поділилася результатами оцінювання освітніх програм стейкхолдерами. Учні уважно прослухали інформацію, дещо занотували, відчувалось, що зустріч не залишила їх байдужими.

Хочемо подякувати навчальним закладам, які привітно зустріли гостей, надали можливість поспілкуватись з учнями та запросили викладачів до подальшої співпраці.

Зустрічі з майбутніми абітурієнтами у ліцеях №16 і №15