7 листопада 2022 р. у рамках щорічного моніторингу освітніх програм відбулась зустріч гарантів освітніх програм доцентів Стахнюк Н. і Білоусової Т., здобувачів вищої освіти 2-4 курсів з випускниками різних років. Так, Мирослава Побережна, яка цьогоріч вступила до  Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні,  розказала про процедуру вступу до магістратури та особливості навчання. Денис Бекешко, випускник 2020 року, також поділився своїм досвідом навчання у магістратурі Вроцлавського університету, розповів про можливості, що  NAWA надає студентам, які прагнуть продовжувати навчання у польських вишах.

Здобувачі вищої освіти  мали змогу поставити питання нашим випускникам, обмінятись контактами. Сподіваємось, що позитивний приклад Дениса та Мирослави слугуватиме мотивацією для наших студентів.
Зустріч з випускниками в рамках щорічного моніторингу освітніх програм