20 квітня 2022 року відбулося засідання підсекції польської мови у рамках наукової конференції студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2021-2022 навчальному році. Керівником секції була кандидат філологічних наук Стахнюк Н.О., секретарем –  студентка 3 курсу Атаманюк І. Учасники виступили з доповідями на такі теми:

1. Бойко Дмитро – “Специфіка літературних онімів у романі Ольги Токарчук “Веди свій плуг понад кістками мертвих”.
  2. Гоменюк Олександра – “Мікротест у сучасній польській публіцистиці”.
  3. Максимчук Богдана – “Антонімічні засоби польської мови”.
  4. Атаманюк Інна – “Способи утворення неологізмів в польській мові”.
  5. Пенцак Владислав – “Україномовні елементи у польській мові”.
  6. Соколова Катерина – “Польсько-українська мовна омонімія. Хибні друзі перекладача”.

В доповідях відображені результати курсових досліджень, учасники зацікавлено обговорили результати своєї праці та отримали від керівника настанови щодо покращення структури робіт, формулювання назв та оформлення окремих розділів тощо.

За результатами роботи прийняті наступні рекомендації:

– схвалити усі представлені доповіді,

– рекомендувати тези заслуханих доповідей до друку в збірнику матеріалів конференції,

– продовжити дослідження і використати результати при написанні курсових робіт.

Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2021-2022 навчальному році