Незважаючи на пандемію, триває співпраця з Відділом освіти в Ярославі (Польща). Нагадаємо, що два роки тому здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) мали чудову нагоду пройти там виробничу педагогічну практику, ознайомитись із системою освіти Польщі, опанувати сучасні методики навчання, перейняти передовий досвід та й, зрештою, просто зануритись у мовне середовище.

Через ситуацію, що склалась, наші студенти тимчасово не можуть продовжувати таку практику. Тому наші партнери – Відділ освіти в Ярославі (директор – Рената Хлебовска) та Початкова школа № 4 (директор – Гражина Собчук) створили серію матеріалів, серед яких:
– віртуальна екскурсія польською школою,
– промофільми,
– відео з використанням дрона,
– навчальні відео по роботі з інтерактивною дошкою, мовною лабораторією,
– посилання на сторінки школи та каналі Ютуб.
Щиро дякуємо нашим польським партнерам за надані можливості. Впевнені, що їх матеріали стануть у нагоді викладачам, студентам-полоністам та усім зацікавленим. Запрошуємо до ознайомлення: http://www.sp4.jaroslaw.pl/aktualnosci/852-zapoznaj-sie-ze-szkola
Співпраця з Відділом освіти м. Ярослав (Польща) триває